Masif Panel | Serender Ahşap


 Masif Panel Seyyar Mutfak Tezgahı

Hayat bu kadar hareketli, canlı ve değişken iken mutfak tezgahı neden sabit olsun ki? Seyyar mutfak tezgahı senaryolarına bakalım…

Değişikliği Çok Seviyorsunuz

seyyar-mutfak-tezgahi-1

Haftada bir mobilya yeri değiştiren kişiler olduğunu duydunuz mu hiç? Kim bilir, belki siz de onlardan birisinizdir. Aşırı enerjik yapıları sebebi ile standart bir alanın içinde bulunmaktan hoşlanmayan kişiler için istedikleri an yerini kolaylıkla değiştirebilecekleri seyyar mutfak tezgahı harika bir tercih olacaktır.

Kalabalık ve Bir Arada Olmayı Seven Bir Aileniz Var

seyyar-mutfak-tezgahi-2

Günün çoğunluğu mutfakta geçiyor normal olarak. Eh bir günde en az üç öğün yemek tüketildiği düşünüldüğünde aslında bu çok normal. Bunca zaman geçirdiğiniz mutfakta bir de ailenize yer açmanız gerekiyor çünkü onlarla vakit geçirmek istiyorsunuz. masif panel  Siz bir taraftan kendi işlerinizi yaparken çocuklarınız diğer tarafta çalışmalarını sürdürecek ise değil seyyar mutfak tezgahı, tezgahlar bile sizi ancak kurtarabilir.

 Sabit Mutfak Tezgahınız Dar

seyyar-mutfak-tezgahi-3

Çok değişim tutkunu değilim, sabit ile idare edebilirim ama mutfak alanım dar ve tezgahım da çok küçük. Bu sebeple ek alana ihtiyacım var diyenler için de kurtarıcı bir çözüm seyyar mutfak tezgahı modelleri. Hatta daha da genişleyebilen modelleri sayesinde sabit tezgaha neredeyse hiç ihtiyaç kalmayacak şekilde hizmet verebilen modelleri de var.

Mutfak Masası Sadece Yemek Saatleri İçin Kullanılmasın

seyyar-mutfak-tezgahi-7

Mutfak tezgahları tabii ki de sadece hazırlıklar için değil. Özellikle açık mutfak modellerinin yaygınlaşması ile birlikte tezgahlar bir nevi masa olarak da kullanılmaya başlandı. Üzerinde sadece yemek yenen bir mobilya için kocaman bir alan işgal etmektense onu daha işlevsel kullanmak kesinlikle daha mantıklı. Üstü masa, altı ise farklı mutfak ihtiyaçları için kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş seyyar mutfak tezgahları işlevselliği için fazlası ile talep görebilecektir.

Ve Daha Birçok Şey…

seyyar-mutfak-tezgahi-8

Yukarıda sıraladıklarım elbette sadece benim aklıma gelenler. Sizin ise çok daha farklı ve aklımın ucuna gelmeyecek ihtiyaçlarınız olabilir seyyar mutfak tezgahı tercih etmeniz için. Varlığının hiç bir zararı olmadığı gibi, bir de üstüne farklı çözümler sunması konusunda da son derece fonksiyonel olan seyyar mutfak tezgahları her mutfakta mutlaka kendisine bir yer bulacaktır.