Tek Kullanımlık Tulum

Üretici Firma Sağlık Doğası
1.000 Adet ve Üzeri
79.00
  TL
Koli Adedi Adet
Sadece doğal ürünler içerdiğinden, endüstriyel ve kimyasal zararlı hiçbir madde içermediğinden Devasaz Nemlendirici Bakım Kreminin etkisini çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Çam reçinesi, balmumu, devekuşu yağı aynı zamanda Sivilce, Sivilce Lekesi, Akne Problemleri, Güneş Lekesi, Doğum Lekesi gibi hastalıkların tedavisinde yardımcı doğal ürün olduğu artık tüm dünyada kabul edilmiştir.
Devekuşu Yağı, Eski Mısır ve Roma imparatorluklarına kadar uzanan bir geçmişe sahip şifa kaynağıdır. O zamanlarda dahi insanlar, kuru ciltleri yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek için Devekuşu Yağı’nı kullanırlardı. Zaman içinde cilde ve cilt hastalıklarına faydaları keşfedilmeye başlandı. Günümüzde moleküler büyüklüğü insan yağı ile hemen hemen aynı olduğundan, cilde nüfuzu ve etkisinin çok hızlı ve kalıcı olduğu kanıtlanmıştır. Sivilce, Sivilce Lekesi, Akne Problemleri, Güneş Lekesi, Doğum Lekesi gibi cilt hastalıklarında kullanımı oldukça yaygındır.
Devasaz Nemlendirici Bakım Kremi içeriğinde bulunan Devekuşu Yağı vasıtasıyla Sivilce ve Akne problemlerinizin çözümünde size yardımcı olur.