Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

 

Tek Kullanımlık Tulum Modelleri Nelerdir?

Tek kullanımlık modelleri işin zorluğuna göre değişiklik gösterebilir.  Alışılan alanlara göre kapüşonlu, fermuarlı, kolları ve ayakları lastikli, boyu uzun, boyun kısmı kapalı şekillerde tulum modelleri üretmekteyiz. Tamamen insan sağlığını korumak adına birinci sınıf malzemeden üretilen tulumlar kullanılmaktadır. Tulumun hava almasında dolayı alerjik reaksiyonları vermez.

Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık modeller ağır olmadığı için üzerini de taşırken zorluk çekmeyeceksiniz. Vücudunuzu terletmediği için daha da avantajlı kılıyor. Fermuarlı kullanmak istemeyenler içinde çıtçıtlı modellerimizde mevcuttur.  Firmamızdan bu tulumları güvenle tercih edebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Tulumların Fiyatları

Tek kullanımlık tulumlar maliyeti düşük olmasından dolayı ekonomiktir. Her alanda kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu tulumlara gramajlarına göre de fiyatlarda değişiklik söz konusudur. Tulumu kullanılacak alanlar göre değişiklik gösterdiği için fiyatlarda da tulumun kalitesine göre değişiklik gösterir.

Alırken kullanılacak alanlara uyum sağlaması gerekir. Tulumla kullanılacak alanlara göre özellikleri de değişkenlik gösterir. Örneğin sağlık sektöründe kullanılacak alanlar kapüşon modelinden tercih edilmesi gerekir.  Boya yapmak için kullanılan modeller ise fermuarlı yapıda olan modelleri tercih edilmesi gerekir. Siz de bu ürünlerden birine sahip olmak istiyorsanız firmamızdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

 

 

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları 

Tek Kullanımlık Tulum Dikimi

Tek kullanımlık tulum dikimi kolay bir iş değildir.  Dikkat ve özveri gerektiren bir meslek modelidir.   Profesyonel ekip çalışması gerekir.  Nonwoven Spunbond / tela maddesinden olan kumaş kullanılır. Sebebi ise su geçirmez ve hava aldıran bir iç yüzeye sahiptir.   300 tane kol, ayak ve vücut şekli verilmiş makineler ile yarı ayrı kesim işlemi yapılır. Böylelikle zaman kaybetmeden kalıplar çıkarılmış olur. Bu kalıplar insan gücüyle çalışılan makineler. Dokunmatik ekranda kalp ayarlarını girdikten sonra aynı anda kesme işlemi yapılır.

Daha sonra fazlalıkları kesmek içinde el ile çalışan kesme aparatına yerleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken yer ise alüminyum eldiveni giymeniz gerekiyor. Aksi halde elinizi kesebilirsiniz.  Buradan kesilen kalıplar birleştirilmesi için dikiş makinelerden tek tek geçiriliyor. Bu işlem elin pratikliğine göre farklılık gösterebilir. Daha sonra tek tek düzlenerek paketleme işlemine geçilir. Firmamız hijyenik kurallarına uyarak üretimi yapmaktadır.

Hangi Kumaş Kullanılır?

Tek kullanımlık tulum dikimi sırasında kullanılacak kumaşın Nonwoven Spunbond / tela üretimde kullandığı maddesinden yapılmış kumaş olması gerekir. Firmamız üretimde kullandığı tek kullanımlık tulumları CE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Hava aldıran sentetik kumaştan üretilmiş ve kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastikli olup kolay giyilmesi için boydan fermuarlı olarak üretilmiştir giydiğinizde fermuarı kilit sistemi sayesinde çalıştığınız süre zarfında açılmasını engeller.  Günümüzde mücadele ettiğimiz salgın hastalıktan dolayı el değmeden hijyenik koşularda üretim sağlanmaktadır. Bundan dolayı da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

Tek kullanımlık tulum dikimi sırasında kullanılan kumaş sayesinde bünyesinde kir bulundurmaz. Dışarıda kullanıldığınız süre zarfında rüzgâr, su, hava, virüs, bakteri, partikül gibi etkenlerde etkilenmez. İnsan sağlığına zarar vermediği için kullanışlıdır. Kolay giyilebilir ve çıkartılabilir.   Tek kullanımlık olması insan sağlığı için daha avantajlı durumdadır. Ayrıca günümüzde tüm dünyada mücadele ettiği salgın hastalıklara karşıda koruyucu özelliği vardır.  Daha güvenli olmasını isterseniz gözlük, maske ve eldiven gibi koruyucu ek materyalleri de kullanmanız gerekir. Aksi halde tek başına koruma yetersizdir. Esnek olmasından dolayı her bedene uygundur.

Tek Kullanımlık Tulum Neden Tercih Ediliyor?

İnsan yaşam boyunca daha rahat yaşam sürmesi ve birbirinden farklı işlerde çalışmak zorunda kalmaktadır. Bu işlerin bazıları ise insan sağlığını tehdit eden meslek gruplarda vardır. Can ve mal kaybını önlemek adına iş güvenliği sağlayan ekipmanlar vardır. Bunların başında da tek kullanımlık tulumlar gelir. Enfeksiyon, bakteri ve kimyasallardan koruduğu için kullanılmak zorundadır.

Örneğin bir hastanın başka kişiye bulaşacak bir hastalığı varsa tedavi sırasında tek kullanımlık tulum kullanıldığı takdirde hem kendi sağlığını hem de başka kişilerin sağlığını tehdit etmemektedir. Tedavi ettikten sonra çöpe atıp yenisini giyilebilir. Her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kolay taşınması sayesinde istediğiniz alanlara rahatlıkla götürebilirsiniz.

Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Tek kullanımlık tulumlar kullanım alanları geniştir. Özellikle sağlık sektörlerinde kullanılan tek kullanımlık tulumlar hijyen açısından önem taşır. Kimyasal maddelerle çalışan, bahçıvanlıkta, boya yaparken ya da ilaçlama sektörlerinde de kullanılması zorunlu olan sektörlerdir. İş güvenliğini en üst düzeyde koruyan tek kullanımlık tulumlar sayesinde insan sağlığını olumsuz etkilemez. Birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. 

Tek kullanımlık tulumlar medikal alanlarda da kullanılır. Çok pratik olmasından dolayı yemek firmalarında yemek yaparken daha hijyenik olması adına yemek yaparken de kullanılır.  Maliyeti düşük olmasından dolayı da birçok fabrika alarak çalışanların sağlığını korumaktadır. Sizde bu ürünlerden birine sahip olmak isterseniz fabrikamız bu ürünleri güvenle satışa sunmaktadır.

 

 

Tek Kullanımlık Tulum Kumaşı

 

İnsanların daha rahat yaşam sürdürmesi için çalışmak zorundadır. Bazı işler vardır ki can ve mal güvenliğini tehdit edecek seviyededir.  Bunların olmaması için iş güvenliği şarttır. İş güvenliğinde kullanılacak ekipmanlar çok önemlidir bunların başında tek kullanımlık tulumlar gelir. Tek kullanımlık tulum kumaşı hava aldırdığı için sizi terletmez.  Tek kullanımlık tulumun kumaşı Nonwoven Spunbond / tela maddesinden üretilmiş bir kumaştan yapılır.

Sentetik bir yapısı vardır. Kolay yırtılmayan kumaşı sayesinde sağlığınızı ve can güvenliğinizi tehdit edecek durumları minimum seviyeye indirir.  Beyaz ve mavi renk seçenekleri de bulunur.  Tek kullanımlık tulum olmasının sebebi ise giy at olmasıdır. İşiniz bittiğinde çıkarıp atabilirsiniz. Böylelikle hem çevreye hem de sizin sağlığınızı tehlikeye atacak durumları minimum seviyeye indirir.  İnsanlarının can güvenliğini düşünerek birinci sınıf malzemeden yapılmış ürünlerimizi kullanıma sunmaktayız.

Avantajları Nelerdir?

Tek kullanımlık tulum kumaşı kullanılan malzemeler sayesinde dış etkenden korumayı sağlar.   Birçok alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. İşin riskine göre tulumda gramaj ağırlıklarını belirleyebilirsiniz. Enfeksiyon, zararlı mikroorganizmalar ve kimyasal maddelerle uğraşan insanların fiziki zararları minimuma indirir. Çalışılan ortamın risklerini minimum seviyeye indirilmesi sağlanır. Hafif olmasından dolayı çantanızda, cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Fazla yer kaplamaz. Tek kullanımlık olması da can güvenliğini sağlar. Kıyafetlerinizi çıkarmadan giydiğiniz için risk faktörü oluşturmaz. Kumaşı hava aldığından dolayı terletmez yapıdadır. Şapka olması da ani olumsuzluklarda baş çevrenize zarar gelmesini engeller. Modern bir görünümü vardır. Leke ve kir tutmaz. Avrupa da belirtilen standartlar çerçevesinde üretilir. İnsan sağlığını tehlikeye atacak durum söz konusu değildir.

Tek Kullanımlık Tulumlar Hangi Sektörlerde kullanılır?

Tek kullanımlık tulum kumaşı kullanım alanları geniştir. İş güvenliği için gerekli donanımlara sahip olmasından dolayı kullanımı şarttır. Evlerde bile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Boya yaparken, temizlik yaparken kullanabilirsiniz. Tek kullan at tulumları tavukçuluk, sera, bahçe işleri, boya badana işleri, ilaçlama, hastaneler ve tıbbi atık, kimyasal maddelerle iç içe olan firmalar, laboratuar gibi alanlarda kullanılır.

Böylelikle insan sağlığını tehdit edecek her türlü olumsuzlukların önüne geçilmiş olur. İşçi güvenliğini düşündüğümüz için firmamızın tek kullanımlık tulumlar haricinde tek kullanımlık diğer ürünlerde kullanıma sunmuştur. Birinci sınıf malzemeden yapılmış ürünlerle kullanıma sunmuştur. Sağlık sektöründen çalışan hemşireler ve doktorların hastalarını muayene ettikten sonra işleri bitince atabilirler. Böylelikle hem hastanın hem de kendilerinin sağlık sorunlarını minimum seviyeye indirirler.

Özellikleri Nelerdir?

Firmamızın kendi bünyesinde ürettiği tek kullanımlık tulumlar sayesinde insan sağlığını korur.  Su geçirmez. Enfeksiyon ve bakterilere karşı korur. Maliyeti düşük olmasından dolayı kolaylıkla alınabilir.   Kullanılacak alanlara göre kumaşın kalınlığı da artıyor. Renk seçenekleri mevcuttur. Hava alan iç yüzeyi sayesinde sizi terletmez. Her mevsime uygun olarak tasarlanmıştır. Kir ve partiküllere geçirmez. Hafif olmasından dolayı kolaylıkla yanınızda taşınır.

Ucuz Tek Kullanımlık Önlük

Ucuz tek kullanımlık önlük çeşitleri ile kıyafetler etkili bir şekilde korunmuş olur. İnsanlar çalışırken kendilerini daha rahat ve güvende hissederler. Hijyenin gerekli olduğu tüm sektörlerin iş ve işlemleri sırasında bu önlükler kullanılabilir.

Tek kullanımlık önlük çeşitlerini üreten ve satışını yapan bir firma olarak titizlikle çalışırız. Önlüklerimizin hijyeninden kesinlikle emin olabilirsiniz. Tek kullanımlık olması sayesinde yıkama ve kurutma ile uğraşmanıza gerek yoktur. Kullanımı oldukça pratiktir. İşiniz bittikten sonra ise kolayca çıkartıp çöp poşetine atabilirsiniz.

Ucuz Tek Kullanımlık Önlüklerin Kullanım Amacı

Ucuz tek kullanımlık önlük çeşitlerimizin amacı çalışanların elbiselerinin korunmasıdır. Ancak bazı durumlarda amaç, yapılan işlemi elbiselerden bulaşabilecek mikroplardan korumaktır. Örneğin bir yemekhanede çalışan kişiler mutlaka tek kullanımlık önlük gibi koruyucu ekipmanları kullanmalıdır. Böylece yapılan yemeklerin üzerine çalışanların elbiselerinden kaynaklanan mikropların bulaşması önlenmiş olur.

Hijyen her zaman en önemli kurallarımızdan biri olmalıdır. Özellikle yaşadığımız günler, hijyenin önemini bizlere bir kez daha anlatmıştır. Birçok sektörde hijyen kurallarına dikkat edilmediği takdirde insanların hayatını tehlikeye atma riski vardır. Bu nedenle çalışanların bilinçli davranması ve önlük giyilmesi gibi önlemleri dikkatle alması gerekir.

Tek Kullanımlık Önlüklerin Önemi

Ucuz tek kullanımlık önlük edinerek insanların bulaşıcı hastalıklardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Kurum olarak ya da bireysel olaral bu önlük çeşitlerimizden satın alma şansınız vardır. Bu şekilde hem çalışanlar hem de çevrelerindeki diğer bireyler korunmuş olur. Önlük çeşitlerimizin tek kullanımlık olması çalışanlar açısından önemli bir avantajdır. Ayrıca hijyen de daha çok ön plana çıkmış olur.

Tek kullanımlık önlüklerimiz çalışanların hem korunmasını hem de kendini daha güvende hissetmesini sağlar. İşi bittiğinde ise kolayca üzerinden çıkarabilir. Dilerseniz toplu alım yaparak tüm çalışanlarınızın kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünlerimizin kaliteli olmasına özellikle dikkat ederiz. Önlüklerimiz tek kullanımlık olması yanında kaliteli bir kumaş yapısına sahiptir. Çalışırken kolay kolay deformasyona uğramaz ya da yırtılmaz. Çalışanların sağlığını düşünmek, iş veriminin düşmemesi açısından gereklidir. 

Tek Kullanımlık Önlüklerin Avantajları

  • Tek kullanımlık önlüklerimiz kolay bir şekilde giyilir ve çıkarılır.
  • Geniş kesimi sayesinde çalışmaları sırasında kişileri rahatsız etmez.
  • Yıkama ile uğraşmaya gerek yoktur. Her kullanım için yeni bir paket açılmalıdır.
  • Tüm önlüklerimiz hijyen kurallarına dikkat edilerek paketlenir. Güvenle kullanabilirsiniz.
  • Tek kullanımlık önlüklerimiz hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.
  • Fiyat olarak oldukça uygundur. Toplu alım yapma şansınız da vardır.

Ucuz Tek Kullanımlık Önlükler Nerede İşe Yarar?