Tek Kullanımlık Tulum
Tek Kullanımlık Tulum Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum

İş kazaları ile ortaya çıkan üzücü vakalar sonucu firmalar güvenlik önlemlerini almak ve çalışanlar için gereken malzemeleri bulundurmak zorundadır. İş ve işçi güvenliği kapsamında kullanılan tek kullanımlık tulum bu malzemelerden biridir. Sağlık güvenliği için bu tür malzemeler kişiye özel olmalıdır. Yırtık, delik ve kirli olmamalıdır. Firmaların iş güvenliği konusundaki ihtiyacına cevap vermek için İnovastil iş güvenliğinizi esas alıp,
-her alanda kullanabileceğiniz
-hava geçirgen,
-su itici, alev geciktirici,
-partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz kumaş özelliklerine sahip farklı modellerde pek çok sektörde kullanılabilen tek kullanımlık tulum imal etmektedir.
25 gr, 30 gr, 40 gr, 50 gr, 70 gr olarak imal edilen tek kullanımlık tulumlar çalışma faaliyetinize göre seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tek Kullanımlık Tulum Modelleri ve fiyatları
-Kapüşonlu Tek Kullanımlık Tulum
-Kenarı, beli, paçası ve kol ağızı lastikli tek kullanımlık tulum
-Önü rahat giyip çıkarmak için 80 cm açılır fermuarlı tek kullanımlık tulum
-fermuar üzeri patlı olan tek kullanımlık tulum, fermuar başlığı kilitli ve kendiliğinden açılmaz özelliklere sahiptir.
25 gr. tek kullanımlık tulum; Adet fiyatı 3.20 Tl, toptan alımlarda 3.15 Tl, bir koli içerisinde 150 adet bulunmaktadır.
30 gr. tek kullanımlık tulum ; Adet fiyatı 3.90 Tl, toptan alımlarda 3.60 tl ,bir koli içerisinde 100 adet bulunmaktadır.
40 gr. tek kullanımlık tulum; Adet fiyatı 4.10 Tl, toptan alımlarda 3.75 Tl, bir koli içerisinde 75 adet bulunmaktadır.
50 gr. tek kullanımlık tulum; A det fiyatı 4.30 Tl, toptan alımlarda 4 Tl, bir koli içerisinde 60 adet bulunmaktadır.
70 gr, Tek Kullanımlık Tulum; Adet fiyatı 4.70 Tl, toptan alımlarda ise 4.50 Tl, bir koli içerisinde 50 adet bulunmaktadır.
İnovastil tek kullanımlık tulum, Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılan Nonwoven Spunbond / tela denilen malzemeden imal edilmektedir. Bu malzeme, dokunmadan ve örülmeden üretilmiş ayrıca %100 geri dönüşümü olan bir kumaştır. Kullanım alanı gittikçe yaygınlaşmakta olan bu kumaş, 130 ile 140 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Bu kumaşlar su emici özelliği yada su geçirmezlik özelliktedir. Güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyat konusunda da ekonomiktir.
İnovastil olarak iş güvenliğinizi önemsiyor. İmalattan tek kullanımlık tulum ekonomik fiyat teklifleriniz için 0216 390 4222 iletişime geçebilir, https://inovastil.com/ linki tıklayarak tek kullanımlık tulum modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.