Jinsei Kolye Bilimsel Olarak Kabul Edildi

Jinsei Kolye Bilimsel Olarak Kabul Edildi
 

Jinsei Kolye Bilimsel Olarak Kabul Edildi

Son zamanların modası ve ünlülerin vazgeçilmezi olan Jinsei kolyelerin vücuda bir auro kalkanı oluşturduğu ispatlandı.


Son zamanların modası ve Ünlülerin vazgeçilmezi Jinsei Bilimsel olarak kabul gördü. 

Geçmişte stres bilezikleri furyasından nasibini almış bir ülkeyiz ne de olsa. Bu tür ürünlere yaklaşırken hep bir temkinli, hep bir uzaktan bakar dururuz. Son zamanlardaki balance adı verilen bilekliklerin de aynı kandırmacayla satıldığı yakın zamanda meydana çıktı. İddalara göre içlerinde iyon tozu olan bu ürünler bir süre sonra çalışmaz hale geliyor ve etkileri kısa vadeli oluyor. 

Jinsei ise ekşisözlük gibi birçok sözlük ve makalede tartışma konusu olmuş, faydasını görenler ve eleştirenler arasındaki tartışmalar bitmek bilmemişti. Jinsei 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yaptığı bilimsel araştırmanın ilk nicel gözlem hipotezini basına açtı. Raporu incelediğimizde Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan incelemede Jinsei'nin, vücuda bir auro kalkanı (Vücuttan yayılan ışınsal bir enerji alanı) oluşturarak dışardan gelen zararlı manyetik sinyallerden koruduğunu ispatladı. 

Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalar da var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Songül Karlı, Arda Turan, Ozan Orhon, Nurseli İdiz, Hakan Yılmaz, Gökçe Özyol, Acun Ilıcalı, Ali Ağaoğlu, Christof Daum, Emre Belezoğlu, Erman Toroğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Yılmaz Erdoğan, Fatih Terim şeklinde liste uzayıp gidiyor. 

Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları. 

FOX TV Ana haber bültenine göre Ajda Pekkan: "Bana bu kolyeyi Ender Saraç tavsiye etti. Ona müteşekkirim. Vücudumdaki değişikliği anında hissettim. Çok daha zinde, çok daha formdayım" diyor. 

Jinsei Kolye, radyo aktivite testinden de olumlu rapor almış bir ürün. Yani bir elektrik akımı ile çalışmıyor. Türk Atom Enerjisi Kurumu, sırrı açıklanmayan mucizevi ürünün, radyo aktivite dağıtmadığını ve güvenilir bir ürün olduğunu raporluyor bu da sağlık için hiçbir zararının olmadığının altını çiziyor. 

Ürünün birçok tanıdık siması ve büyük başarıları var. Peki bu kolye nasıl çalışıyor ve ne işe yarıyor? Tene temas halinde çalışmaya başlıyor. Vücut enerjiniz ile çalışıyor ve sizi söz konusu radyasyondan koruyor. Günümüz teknolojisi bize birçok kolaylık sağlarken, sağlığımızı da bir o kadar derinden tehtit ediyor. 

Cep telefonu, Bilgisayarlar ve Kablosuz Modemler, Baz istasyonları bunlardan sadece bazıları. Her gün konuştuğumuz cep telefonunun sigara gibi öldürür yazısı kısa bir zaman içerisinde açıklanması gereken duyumlar arasında. Dünya Sağlık Örgütü'nün yürüttüğü yeni araştırmaya göre de cep telefonu kullanmak beyin kanseri riskini artırıyor. Bu tür elektro manyetik cihazların yaydıkları görünmeyen zararlı sinyaller, birçok hastalığı tetiklediği gibi mevcut hastalığın da iyileşmesine engel olabiliyor. 

Jinsei'nin resmi web sayfası yorumlar bölümünde, Jinsei kullananların telefon numaralarını bıraktığını da görebiliyorsunuz. Facebook fun club sayfasında ise 15.000 takipcisi olan ve görüşlerini paylaşan insanlar Jinsei kolyenin faydasından bahsediyor. Bu, ürün hakkında bu kadar kişinin kullanıp fayda gördüğünün en büyük kanıtıdır sanırım. 

Jinsei'nin başarılı sonuçlar aldığı hastalıklar sırasıyla, Migren, Panik atak, Anksiyete, Yorgunluk, Halsizlik, Bitkinlik, Stres, Uykusuzluk, Kemik ve eklem ağrıları, Bel-boyun-omuz ağrıları, Ürtiker, Uyku Apnesi, Konsantre bozukluğu gibi birçok rahatsızlığa iyi geldiği kanıtlanmış. Şaşırtan yönleri anlatmakla bitmiyor; buzdolabındaki ürünlerin taze kalarak uzun süre kullanılmasını sağlıyor. 

Jinsei Kolye kullananlar kış aylarında hasta olmadıklarını veyahut hasta olsalar dahi kısa bir sürede atlattıklarını ekliyorlar. Uzmanlar, "Bu tür zararlı sinyaller hastalıkları kapımıza getiriyor, bir rahatsızlığımız olmadan bu ürünü kullanmamız bize fayda sağlayacaktır" diyorlar. 

DR. Ender Saraç: "Ben kullanıyorum tavsiye de ediyorum, en azından ne yapabilirsek kardır." 

DR. Mehmet Öz: "Başımıza dolu bir silah dayayamayız ama her gün buna benzer bir şeyi saatlerce kafamıza dayıyor olabiliriz" diyor. 

Jinsei Power yetkilileri, sahte ürün uyarısında bulunarak "Ürünü Türkiye'ye getirdikten sonra birçok sahtemiz hem kolye olarak hem de bileklik olarak piyasaya çıkmıştır. Fakat hiçbirinin bilimsel dayanakları olmadığı gibi hiçbir yararları da yoktur. Jinsei'nin satış politikasındaki testleri yaparak satışı yapılan bu tür ürünler, kısa bir zaman sonra etkilerini kaybediyorlar. Çünkü içerisindeki iyon tozudur. Jinsei'nin eşi benzeri Türkiye'de yoktur ve ömür boyu garantilidir. Ve bu tür ürünleri 50-60 TL'ye almak mümkün değildir." şeklinde konuşuyor ve mutlaka gerçek bayi kanalıyla satın alınması uyarısını yapıyor.